Google Reklam Ajansı

En etkili reklam mecralarından biri olan Google'da hep önde olun rakiplerinizi geride bırakın.

Etkili bir dijital pazarlama çalışması için Google Reklam hizmetlerimizden yararlanmanızı tavsiye ederiz. Müşteri portföyünüzü geliştirmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Google Reklamcılığı

Google reklamcılığı günümüzde oldukça fazla yararlanılan reklam ve tanıtım modellerinden biridir. Yeni nesil reklamcılıklar arasında yer alan Google reklamcılığı profesyonel düzeyde tanıtım yapmanıza olanak tanıyor. Günümüzde birçok firma Google reklamlarından yararlanarak müşteri potansiyelini genişletmeye çalışıyor. Beklentilerinize en iyi şekilde yanıt veren Google reklamları ile oldukça profesyonel düzeyde hizmet alabilirsiniz.

Google reklamları konusunda yeterli bilgiye sahip değilseniz ve bu reklamların nereden verildiğini bilmiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Sizin adınıza en profesyonel reklam hizmetler sunarak Google arama motorunda çok daha bilinir bir firma haline gelmenizi sağlayabiliriz.Google Reklamları Ne İşe Yarar?

Google reklamları firmaların arama motoru üzerinde kişiler tarafından fark edilmesini sağlar. Bu reklamlar profesyonel online reklamcılık hizmeti içerisinde yer alır. Google reklamcılığı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka profesyonellerle çalışmanız gerekir.

Birçok firmanın hizmet aldığı bu reklam türleri birçok açıdan firmalara avantaj sağlar. Sizler için en kaliteli ve en görünür reklamları yaparak profesyonelliğinizin müşterilerinize yansımasını sağlıyoruz. Bu reklamlar akılda kalıcılığı yüksek çalışmalardır.Google Reklamlarının Avantajları

Google reklamcılığı birçok farklı avantajı firmalara ve markalara sunar. En çok öne çıkan avantajları arasında şunları saymak mümkündür:

 • Google reklamları ile firmanızın prestijinde ciddi bir artış meydana gelir.

 • Google reklamları rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi avantaj sağlar.

 • Bu reklam türleri profesyonelliğinizi en iyi şekilde ortaya koyabileceğiniz tanıtım çalışmalarıdır.

 • Hedef kitlenize en hızlı sürede ulaşabilmenize yardımcı olan reklam türleridir.

 • Google reklamcılığı ile çok daha hızlı bir şekilde müşteri kazanabilir mevcut müşterilerinizin gözünde imajınızı yükseltebilirsiniz.

Yeni nesil reklam ve tanıtım çalışmaları arasında yer alan Google reklamları tahmin edilenden çok daha etkili sonuçlar ortaya çıkarır. Günümüzde birçok kişi bu reklamların nasıl yapıldığını araştırmakla birlikte bu alan kesinlikle profesyonellik gerektirmektedir.Google Reklam Nasıl Yapılır?

Google reklamı vermeyi düşünüyorsanız profesyonel hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bu konuda son derece titiz ve hızlı çalışarak firmanızın Google üzerinde tanınabilirliğini artırmaya çalışıyoruz. Bu reklamlar için bir harcama sınırı belirlenmesi gerekiyor. Harcamalara göre de reklamların Google üzerinden yayınlanması sağlanıyor. Bu reklamları yaparken şu detaylara dikkat etmelisiniz:

 • Neyin reklamını yapacaksanız net bir şekilde belirleyin.

 • Reklamı yapılacak alan ile alakalı olmalısınız.

 • Reklamları açılış sayfanıza uygun yapın.

 • Açıklamayı başlığınıza uygun hazırlayın.

 • Reklamların onaylandığından emin olmalısınız.

 • Mobil cihaz kullanan müşterilere de hitap etmelisiniz.

Bu detaylara mutlaka reklam hazırlama aşamasında dikkat edilmelidir.Google Reklamcılığı Nasıl Çalışır?

Google reklamları metin bazlı olan reklamlardır. Bu reklamlar genelde ilgi çeken bir başlık ve açıklama satırı şeklinde hazırlanırlar. Reklamı gören kişiler reklama tıkladığında ücret ödenir. Bu reklamlar hazırlanırken anahtar kelimelerden bunların yerleşimlerine kadar birçok detay göz önünde bulundurulur.

Seçilen kelimeler ve kelime öbekleri reklamlarla özdeş haline geldiğinde Google üzerinde görünürlüğünüz artış gösterir. Bu reklamlar sırasında anahtar kelimelerinizin spesifik olmasına özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Anahtar kelime seçimlerinde ve bunların reklamlarda kullanılmasında son derece titiz bir çalışma yapıyoruz.Google Reklam Ücreti Ne Kadar?

Google reklam ücretleri de oldukça merak edilen konular arasında yer alıyor. Bu reklamlarda kullanılan fiyatlar anahtar kelimeye ve alana göre farklı olabiliyor. Aynı zamanda rekabet ortamına göre de değişim gösteriyor. Türkiye’de ortalama olarak hesaplandığında tıklama başına 7 kuruş ile 10 TL arasında değişen rakamlar bulunuyor. Ancak burada 10 TL bir üst sınır değildir.Google Bedava Reklam Nasıl Verilir?

Google reklamcılığı konusunda en çok merak edilen konulardan birisi de bedava reklam vermektir. Bu işlemi yaptırabilmek için işletmenizi Google taşımanız gerekiyor. Google üzerinden reklam vermenin en etkili olan 5 farklı yöntemi şunlardır:

 • Organik aramalarda üst sıralara ulaşmaya çalışın.

 • Ücretsiz olarak bir Google my business hesabı açın.

 • Google Haritalar girişini optimize hale getirin.

 • Ürünleri Google alışverişine ekleyebilirsiniz.

 • Google ADS kuponlarını talep edebilirsiniz.

Tüm bu detaylar sayesinde Google bedava reklamlarından da yararlanabilirsiniz.Google Reklam Vermek Mantıklı mı?

Google reklam vermek son dönemde son derece popülerdir. Milyonlarca kişinin aramalar yaptığı bu arama motorunda bir reklam metninin olması firmanız açısından önemli bir avantajdır. Google reklamlarından yararlanmak ve müşteri portföyünüzü geliştirmek isterseniz bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Markanızın dijital dönüşümünü sağlıyoruz. Dijital platformlarda marka itibarınızı artırıyoruz ve hedeflediğiniz kitleye sizleri tanıtıyoruz.