Google Reklam Verme

İşletmeniz için hedeflediğiniz müşteri kitlesine en kolay erişmenin yollarından birisi Google'a reklam vermektir.

Google Reklam hizmetleri için mutlaka profesyonel kişilerden destek almanızı tavsiye ederiz. Bilinçsiz yapılan reklam çalışmalarından verim alınamadığı gibi yüksek meblağlar ödemek durumunda kalabilirsiniz.

Google Reklam Verme

Google reklam verme internet dünyasında oldukça önemli avantajlar sunan tanıtım çalışmalarıdır. Günümüzde artık geleneksel yöntemlerin tamamen etkisini yitirmeye başlaması Google gibi platformların daha fazla tercih edilmesini sağlamıştır. Böyle durumlarda profesyonel bir ajanstan hizmet alarak Google üzerinden her türlü reklam çalışmasını yaptırabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren ve son derece profesyonel düzeyde gerçekleştirilen bu çalışmalar sayesinde firmanızın müşteri akışını hızlandırabilirsiniz.

Bu alanda yalnızca ürün ve hizmet tanıtımı değil aynı zamanda internet üzerindeki platformlarınızın da tanıtımlarını kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Google üzerinden reklam çalışması yaptırmak sizlere birçok açıdan avantaj sunar. Bu süreçte hem profesyonel düzeyde reklamlarınızı yaptırabilir hem de firmanızın dijital dünyadaki görünebilirliğini artırabilirsiniz. Bu reklamların firmanız açısından oldukça önemli avantajları bulunur.

Her türlü avantajı en iyi şekilde değerlendirebilmek için mutlaka profesyonel ajanslardan hizmet almanız gerekir. Çünkü Google üzerinden reklam verme profesyonellik gerektirmektedir. Amatör bir şekilde yapılan reklam çalışması ile ciddi anlamda firmanız itibar kaybedebilir. Hem firmanızın prestijini yükseltmek hem de müşteri akışınızı artırabilmek için firmamızdan Google reklam verme hizmeti alabilirsiniz.Google Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Google reklam verme işlemleri birçok farklı şekilde yapılabilir. Bu süreçte ilk olarak ne tür bir reklam vermeniz gerektiğini bilmelisiniz. Eğer bu alanda bilgi sahibi değilseniz profesyonel olarak sizlere sunduğumuz Google hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Google reklam verme işlemleri sırasında mutlaka şu detaylara büyük bir özen gösteriyoruz:

 • Google reklamlarında hitap edilmesi gereken hedef kitle belirleniyor.

 • Hedef kitlenize uygun bir reklam metni hazırlanıyor.

 • Reklam metninde mutlaka öne çıkan anahtar kelimeler belirleniyor.

 • Video reklam ya da içerik gibi hangi reklam türünden yararlanılması gerektiği karar veriliyor.

Reklamlar ilk olarak taslak şeklinde hazırlanarak sizlere sunuluyor. Onayınızdan geçtikten sonra da Google üzerinden gerekli çalışmalar yapılıyor. Bu süreçte hedef kitleniz oldukça büyük bir önem taşır. Her türlü reklam çalışmasında sizlere profesyonel düzeyde hizmetler sunan firmamız reklamlarınızın işletmenizin hedef kitlesine de uygun olmasını sağlar.Google Reklam Ücreti Ne Kadar?

Google üzerinden verilen reklamların belirli ücretleri bulunur. Bu süreçte sabit bir ücretten bahsetmek mümkün değildir. Genellikle tıklama başına ödenen bir ücret sistemi olduğundan bahsedilebilir.

Reklamlarınız genellikle 70 kuruş ile 10 TL arasında değişecek şekilde ücretlendirilir. Yani tıklama başına sizlerden alınan ücret miktarıdır. Bununla birlikte bu hizmeti ajansımız dan yaptırmak isterseniz fiyatlarımız da oldukça uygun ve ulaşılabilir fiyatlardır. Sizlere bu alanda en iyi şekilde destekler sunarak Google üzerinde öne çıkmanızı sağlamaktayız.Ads Günlük Bütçe Ne Kadar Olmalı?

Google reklam verme konusunda henüz yeniyseniz bütçenizi çok yüksek tutmanıza gerek yok. Bu alanda profesyonellerden yardım almak maliyetlerinizin de en aza indirilmesinde önemli bir detaydır. Reklam verme konusunda günlük bütçenizi mutlaka 50 TL’yi geçmeyecek şekilde belirleyebilirsiniz. Bu alanda profesyonel olduktan sonra ve gerekli faydaları görünce bütçenizi biraz daha artırabilirsiniz.Google Ads Reklamları Nasıl Ücretlendirilir?

Google ads reklamları sonuç odaklı olarak hazırlanan reklamlardır. Bu reklamların mutlaka belirli bir sisteme göre hazırlanması gerekir. Reklamların gösterimi için bir ücret ödenmemektedir. Ancak ziyaretçiler işletmenin reklamlarını tıklayarak web sitenize gelirse bu aşamada bir ücret ödemeniz gerekir. Yani tıklama başına bir ücretlendirme istenir.Reklam Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

Google reklam verme sürecinde belirli noktalara dikkat etmek gerekir. Özellikle dikkat etmeniz gerekenler arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Hedef kitlenizi doğru belirlemek gerekir.

 • Reklam verme amacını doğru seçmeniz gerekir.

 • Anahtar kelimelerinizi doğru bir şekilde seçmelisiniz.

 • KPI’ları belirlemek gerekir.

 • Google Analytics etiketlerinin tüm sayfalarda olduğundan emin olmak gerekir

 • Web sitenin açılış hızı optimize edilmesine önem verilmelidir.

Kısacası reklam verme işlemleri sırasında her detaya gereken özen gösterilmelidir. Bu süreçte hemen herkesin sitenize reklamlar üzerinden kolayca ulaşabilmesine olanak sağlanıyor.Google Reklam Verme Türleri Nelerdir?

Google reklam verme türleri de bu aşamada önemli konulardır. Hangi alanda reklam vermeniz gerektiğini bilmemek bu platform üzerinde yolunuzu kaybetmenize neden olabilir. Bu süreçte şu reklam türlerinden yararlanılabilir:

 • Arama ağı reklamları

 • Uygulama reklamları

 • Görüntülü arama ağı reklamları

 • Remarketing reklamları

 • Alışveriş reklamları

 • Telefon araması üreten reklam türleri

Gibi birçok reklam türünden birini seçebilirsiniz. Burada önemli olan hedef kitlenize en kolay ulaşmanızı sağlayan yöntemi bilmektir.Google İşletme Reklamı Nasıl Yapılır?

Google işletme reklamı yapılırken ilk olarak bir Google hesabı oluşturmanız gerekiyor. Sonrasında anahtar kelimelerinizi oluşturmalısınız. Kampanya ayarlarını yapmalı ve reklam metinlerini hazırlamalısınız. Reklam uzantılarınızın tamamlanmasını sağlamanız gerekiyor.

Dönüşüm kodları ve faturalandırma ayarları gibi birçok detay ile ilgilenmeniz gerekiyor. Kısacası son derece profesyonel bir reklam yönetimi gerektiren durumlardan biridir. Böyle durumlarda çok uygun fiyatlarla reklamlarınızın profesyonel bir seviyede firmamız tarafından yönetilmesini sağlayabilirsiniz. iGoogle Merchant Reklam Verme Nasıl Yapılır?

Google Merchant reklam verme işlemleri profesyonellik isteyen konular arasında yer alıyor. Bu süreçte alışveriş kampanyaları ve reklamları oluşturmak istiyorsanız belirli kriterlere dikkat etmeniz gerekiyor. Bu aşamada şunlar önemlidir:

 • Alışveriş kampanyalarınız için doğrulanmış bir Google Merchant Center hesabınızın olmasına dikkat etmelisiniz.

 • Tüm ürünlerinizi de bu araca aktarmış olmanız gerekiyor.

 • Daha sonra işletme bilgilerini eklemelisiniz.

 • İşletmenizi doğrulamalısınız.

 • İşletmenin hem dikey hem de yatay olarak logosunu araca eklemelisiniz.

 • Google Ads ile Google Merchant hesaplarının birbirine senkronize olmasını sağlayın.

Tüm bu adımlardan sonra reklam verme amacınızı belirleyin. İstenilen ülke bilgisini girin ve kampanyanıza bir isim verin. Kampanyanızda da kullanılmak istenilen teklif stratejisini ekleyin. Kampanya önceliğini de belirlemeye özen gösterin. Kısacası son derece profesyonel yönetilmesi gereken bir süreçtir.Google Play Store Reklam Verme

Google Play Store reklam verme son yıllarda son derece profesyonel duruma gelen alanlardandır. İşletmeler bu alanda son derece ciddi bütçeler araştırarak play store uygulaması üzerinden de reklam vermeyi tercih ediyor. Böylece uygulama kullanıcılarına daha kolay şekilde ulaşabilme imkanı bulabiliyorlar. Play store üzerinden de reklam vermek isterseniz firmamız sizlere profesyonel bir destek sunacaktır.Google Ads Reklam Verme Ajansı

Google reklam verme ajansı olarak sizlere her türlü avantajı en iyi şekilde sunuyoruz. Birçok geniş bir kitlenin bulunduğu arama motoru üzerinden firmanızın görünebilirliğini artırmak isterseniz bizlerle en iyi şekilde iletişime geçebilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren ve her türlü Google reklam hizmetlerini sizlere sunan firmamız bu süreçte hedef kitlenize en iyi şekilde ulaşmanıza yardımcı olur.Neden Google Reklam Ajansı ile Çalışmalıyım?

Neden Google reklam ajansı ile çalışmalıyım sorusuna yanıt vermek gerekirse bu alanda profesyonellik son derece önemlidir.

 • Firmaların müşterileri karşısında hem kurumsal hem güvenilir hem de oldukça prestijli görülmesi gerekir.

 • Bu nedenle Google’dan vereceğiniz reklamların birçok farklı yaş grubu tarafından görüneceğini bilmeniz gerekir.

 • Hem anlaşılır hem de son derece etkili bir reklam çalışması yapılabilmesi için mutlaka profesyonel bir reklam ajansı ile çalışmanız gerekir.

 • Çalışacağınız reklam ajansının referanslarını çok iyi olması bu süreçte alacağınız hizmetin kalitesi hakkında sizlere bilgi verir.

Firmamızda çalışarak Google üzerinden çok etkili reklamlar verme imkanı bulabilirsiniz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Markanızın dijital dönüşümünü sağlıyoruz. Dijital platformlarda marka itibarınızı artırıyoruz ve hedeflediğiniz kitleye sizleri tanıtıyoruz.