İnstagram Reklam Ajansı Antalya

İnstagram Dijital Pazarlama sektöründe en güçlü reklam mecralarından birisidir

Beklentilere yanıt veren bir hizmet almak isterseniz instagram reklam ve tanıtım çalışmalarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

İnstagram Reklamcılığı

İnstagram reklamcılığı her geçen gün çok daha fazla firma tarafından tercih edilen bir dijital reklam türüdür. Dijital pazarlama sektörünün en önemli reklam ve tanıtım çalışmaları arasında yer alan Instagram reklamları firmalara oldukça geniş avantajlar sunar. Ancak Instagram üzerinden reklam yapabilmek birçok farklı detaya dikkat etmeyi de gerekli hale getirir. Günümüzde birçok kişi Instagram reklamları ile oldukça geniş kitlelere ulaşabilme imkanı bulabiliyor.

Fakat bu süreçte profesyonel bir reklam yönetme ve sosyal medya kullanımı gerekir. Hangi kanallarda ve ne tür bir reklam yapılacağını bilmek oldukça önemli bir durumdur. İnstagram reklamcılığı konusunda bizlerden hizmet alabilir ve reklamlarınız konusunda çok daha geniş bir kitleye ulaşabilirsiniz. Rakiplerinizden bir adım önde olmak ve dijital ortamlarda daha iyi bir yer edinmek isterseniz sosyal medya mecralarının gücünden yararlanmanız gerekir.

Sosyal medya mecraları arasında da Instagram en çok tercih edilen platformlar arasındadır. İnstagram reklamları konusunda firmamızın profesyonel çalışmalarından yararlanabilirsiniz. Bu süreçte en çok dikkat ettiğimiz konu bu reklamların amacınıza uygun olmasıdır. Aynı zamanda firma imajınızı yükseltmesi ve kullanıcıların firmanıza olan güvenlerinin artmasını sağlamaktır.İnstagram Reklamcılığı Nedir?

İnstagram reklamcılığı konusunda firmalar geniş bir araştırma içerisine giriyor. Bu süreçte bilinmesi gereken en önemli unsur instagramın çok geniş bir pazar olduğudur. Bu pazarda hemen her yaş grubundan insan bulunur. İnsanların yaşamlarının büyük bir bölümünü sosyal medyada geçirmeleri de firmaların bu pazardan en iyi şekilde yararlanabilmesi ne imkan sağlar.

İnstagram üzerinden yapılan reklamlar İnstagram reklamcılığı olarak adlandırılır. Bu reklam ve tanıtım çalışmalarında firmamızın tecrübelerinden yararlanabilir ve kendi firmanız açısından en iyi hizmeti alabilirsiniz.İnstagram Reklam Modelleri Nelerdir?

İnstagram reklam verme modelleri bu süreçte mutlaka bilinmesi gereken durumlardır. Bu mecrada nasıl reklam vereceğinizi bilmemek ya da hangi yöntem ile reklam yapılması gerektiği hakkında bilgi edinmemek ciddi bir sorun olabilmektedir. İnstagram reklam modelleri arasında şunlardan bahsetmek mümkündür:

 • Fotoğraf reklamları

 • Video reklamları

 • Dönen reklamlar

 • Hikaye reklamları

Olmak üzere farklı alternatifler vardır. Her reklam türünün kendine göre birçok avantajı bulunur. Örneğin hikaye reklamları stories alanında bulunur. Bu reklamlar birçok kişi tarafından kolayca görülebilir. Dilerseniz sosyal medya fenomenlerinden de reklam tanıtım hizmetleri alabilirsiniz.İnstagram Reklam Nasıl Verilir?

İnstagram reklamcılığı konusunda dikkat etmeniz gereken birtakım detaylar bulunur. Bu süreçte reklamı nasıl vermeniz gerektiğini bilmiyorsanız mutlaka profesyonellerden hizmet almanız gerekir. Reklam çalışmaları sırasında dikkat etmeniz gereken unsurlardan birisi de reklamın hedef kitleye ulaşmasıdır. İnstagram’ı reklamlarınızın reklam alanı yapmak istiyorsanız şu adımları izlemelisiniz.

 • Reklam vermek için ilk olarak reklam yöneticisine gidin

 • Buradan reklam oluştur kısmını tıklayın.

 • Reklam alanı olarak bir reklam verme amacı seçin

 • Devam kısmını tıklayın.

 • Reklam alanları kısmından reklam alanlarınızı yönetin.

 • Devam kısmını seçin.

Bu işlemler ile reklam alanı olarak instagramı seçmiş olursunuz. Profesyonel bir reklam ve tanıtım çalışmasında sektörün dinamiklerine hakim çalışanlarımızdan yardım alabilirsiniz.İnstagram Reklamcılığı Faydaları

Instagram reklamcılığı faydaları arasında birçok farklı unsurdan bahsetmek mümkündür. İlk olarak bu reklamların geniş bir kitleye hitap ettiğini bilmeniz gerekiyor. Aynı zamanda sizlere şu fırsatları da sunmaktadır:

 • Instagram reklamları ile kendi hedef kitlenize ulaşabilme imkanı bulabilirsiniz.

 • Bu reklamları sizin için yapabilecek profesyonel fenomenlerden yardım alabilirsiniz.

 • Kişiler farkında olmadan firmanız hakkında bilgi edinebilir.

 • 7/24 bu reklamların görünebilirliğini sağlayabilirsiniz.

 • Sonuçları ölçülebilir ve kontrol edilebilir olan reklam türleri arasında yer alır.

 • Firmanızın müşteri potansiyelini artırmanıza yardımcı olan bir reklam türüdür.

Tüm avantajları sayesinde İnstagram reklamcılığı oldukça popüler olan hizmetler arasındadır. Firmamız tüm bu avantajlardan yararlanabilmeniz için yeni nesil reklam ve tanıtım çalışmaları yapmaktadır. Bizlerle iletişime geçtiğinizde firmanızın konseptini ve hedef kitlesine en uygun çalışmaları yaptırabilirsinizİnstagram Reklam Verme Kaç TL?

İnstagram reklamcılığı konusunda mutlaka maliyetinizi önceden hesaplamanız gerekiyor. Sonrasında tanıtım için çalışmalara başlayabilirsiniz. Reklamların maliyetleri konusunda sabit bir bilgi vermek mümkün değildir. Ancak tıklama başına 20 kuruş ile 5 TL arasında değişen bir maliyet söz konusu olabilir. Bu konuda mutlaka profesyonel hizmet almanız gerekiyor.

Beklentilere yanıt veren bir hizmet almak isterseniz instagram reklam ve tanıtım çalışmalarımızdan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde oldukça titiz çalışıyor ve reklamlardan en iyi sonucu elde etmenize olanak tanıyoruz.

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Markanızın dijital dönüşümünü sağlıyoruz. Dijital platformlarda marka itibarınızı artırıyoruz ve hedeflediğiniz kitleye sizleri tanıtıyoruz.