Yandex Reklam Ajansı

Yandex tercih edilen ve dünya genelinde popülaritesi artan arama motorudur

Özellikle BDT ülkelerinde en çok tercih edilen ve etkin arama motorudur. Yandex Reklamları ile düşük maliyetle hem yurtiçi hem de yurtdışı reklamlarınızı yayına alarak doğru hedef kitlenize hızlıca erişebilir ve dönüşüm sağlayabilirsiniz.

Yandex Reklamcılığı

Yandex reklamcılığı günümüzde oldukça önemli reklam türlerinden biridir. Dünyanın en çok kullanılan arama motorları içerisinde Yandex oldukça popüler bir platformdur. Yüzlerce içeriğin yer aldığı ve milyonlarca aramanın yapıldığı Yandex aynı zamanda reklam ve tanıtım çalışmaları açısından son derece önemli bir pazardır.

Rusya’nın önde gelen şirketlerinden olan CompTek tarafından 1997 yılında kurulan bir arama motorudur. Her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilen Yandex insanlara birçok avantajı bir arada sunar. Bu nedenle kişiler Yandex üzerinden birçok farklı işlem yaparak bu platformun gelişmesine katkıda bulunur. Çok fazla bir insan kalabalığının bulunması Yandex’in reklam ve tanıtım açısından oldukça fazla tercih edilmesini sağlar.

Yandex arama motoru Google ile çok büyük bir rakip olmakla birlikte pazarın liderliğini de paylaşan arama motorlarından biridir. Bu nedenle bu arama motoru üzerinden reklam ve tanıtım çalışması yaptırmak size türlü avantajları beraberinde getirir. Firmamız sizlere Yandex reklamcılığı konusunda her türlü hizmet avantajını en iyi şekilde sunmaya özen gösterir.Yandex Reklamcılığı Nedir?

Yandex reklamcılığı nedir sorusuna yanıt vermek gerekirse Yandex adı verilen arama motoru üzerinden yapılabilen her türlü reklam ve tanıtım çalışması olarak tanımlanabilir. Firmaların ya da kişilerin bireysel olarak reklam ve tanıtım çalışması yaptırması Yandex’in popülerliğini artıran unsurlardan biridir. Bu reklamcılık türünün avantajları arasında şunları saymak mümkün olabilir:

  • Yandex kullanıcıları içerisinden hedef kitlenize çok daha rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Firmanızın profesyonel düzeyde çalışmasını sağlayabilir ve bu alanda en profesyonel desteği alabilirsiniz

  • Yandex reklam hizmetleri ile firmanızın popülaritesini artırabilir ve görünürlüğünü daha da ön plana çıkarabilirsiniz.

  • Yandex reklamları ile firmanızın müşteri potansiyelini çok daha hızlı bir şekilde artırma şansı bulabilirsiniz.

Tüm bu avantajları sayesinde Yandex sizlere her türlü imkanı en iyi şekilde sunar. Beklentilere yanıt veren ve her türlü avantajı bir arada sunan Yandex reklamcılığı konusunda kişilerin profesyonel düzeyde hizmet alması gerekir. Bu alanda alacağınız hizmetlerin mutlaka kalite standartlarının yüksek olmasına dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda sektörde profesyonel olan kişilerin sizlere hizmet vermesine de olanak tanımalısınız.Yandex Reklam Verme

Yandex reklam verme işlemlerini yapabilmek için bu alanda profesyonel bir firma ile çalışmak sizlere birçok avantajı sağlar. İlk olarak Yandex gibi bir arama motoru üzerinden reklam vermenin kolay olmadığını bilmelisiniz. Her ne kadar yönergeleri takip ederek reklam verebileceğinizi düşünseniz de arama motorlarından reklam verebilmek için ilk olarak doğru bir hedef kitlesi seçmeniz gerekir. Eğer hitap etmek istediğiniz hedef kitlenizi iyi bir şekilde belirleyemezseniz vereceğiniz reklamın kalitesi de son derece düşük olacaktır.

Böyle durumlarda firmamız sizlere detaylı bir hizmet çalışması yapar. Belirli bir plan ve program çerçevesinde reklam çalışmaları gerçekleştirilir. Hedef kitlenin belirlenmesi kadar en önemli konulardan birisidir rakip analizleridir. Eğer rakip analizi çok yüksek standartlarda olursa bu alanda alacağınız hizmetin kalitesi son derece yüksek olacaktır. Firmamız beklentilerinize en uygun şekilde hizmetler sunarak bu süreçte başarılı bir Yandex reklam çalışması gerçekleştirir.Yandex Reklam Modelleri

Yandex reklam modelleri arasında birçok farklı seçenek bulunur. Firmanızın ya da hesaplarınızın gereksinimlerine en uygun olan reklam modeli seçilerek bu arama motoru üzerinde fark edilebilirliğinizi artırmaya çalışıyoruz. Bu reklam modelleri şunlardır:

  • Custom Category Yandex reklam modeli

  • Zero Speed Banner Yandex reklam modeli

  • Cursor Yandex reklam modeli

  • Ads On Route Yandex reklam modeli

  • Branded Pop- Up Pins Yandex reklam modeli

  • Digital Billboard Yandex reklam modeli

Olmak üzere birçok farklı reklam modeli türü bulunuyor. Her reklam modelinde öne çıkmak bu süreçte popülerliği ve hedef kitle güvenini artırmada büyük bir önem taşıyor.Yandex Reklam Fiyatları

Yandex reklam fiyatları konusunda firmamızla iletişime geçtiğinizde sizlere fiyatlarımız hakkında detaylı bilgiler verebiliriz. Yandex reklamlarının fiyatlandırılmasında birçok unsur dikkat ediyoruz. Firmamız bu alanda çok profesyonel bir hizmet sunsa da her zaman için ulaşılabilir fiyat teklifleri vermeye özen gösteriyoruz.

Sizlere sunduğumuz bu hizmetlerde kalite standartları büyük bir önem taşıyor. Hizmet kalitemiz oldukça yüksek olup bu süreçte en iyi hizmetleri alabilmeniz için sizlere gerekli her türlü desteği sunmaya özen gösteriyoruz. Yandex reklamcılığı fiyatları konusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Markanızın dijital dönüşümünü sağlıyoruz. Dijital platformlarda marka itibarınızı artırıyoruz ve hedeflediğiniz kitleye sizleri tanıtıyoruz.